Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Žuvų rūkymo kabliai - trigubi, 5 vnt.
6,68 €
1,34 EUR/vnt.
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Skystųjų kristalų termometras (nuo +16°C iki +30°C) 13 cm
1,92 €
1,92 EUR/vnt.
Medinė rūkykla 60 cm, su krosnele
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/vnt.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kabliai rūkyklai – žuvims – įsukami – 5 vnt.
2,88 €
0,58 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla dragON PLYWOOD NATURE 100E su kaitinimo moduliu ir valdikliu