Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Sūrių rūkymo tinklelis, ilgis 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Antgalis Browin tinklelių aplikatoriams
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/vnt.
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Baltas mėsos tinklelis, 12,5 cm x 50 m, su šiluminiu atsparumu iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Baltas mėsininkų tinklelis, matmenys 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E – malkomis kūrenama medinė, su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
580,49 €
580,49 EUR/vnt.
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E, medinė, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
573,17 €
573,17 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla dragON su mobiliu pagrindu
649,76 €
649,76 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla – dragON su dūmų generatoriumi, skaitmeninė, 65 l
609,51 €
609,51 EUR/vnt.