Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Medvilniniai mėsininko siūlai, balti (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Atsarginiai antgaliai Browin vertikaliam 5 kg dešrų kimštuvui, 6 vnt.
6,73 €
1,12 EUR/vnt.
Atsarginiai antgaliai Browin dešrų kimštuvams, 4 vnt.
5,00 €
1,25 EUR/vnt.
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
Antgaliai vertikaliems dešrų kimštuvams
Stūmoklio tarpinė vertikaliems dešrų kimštuvams 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/vnt.
Tarpinė 5 kg vertikaliam dešrų kimštuvui
Tarpinė 4 kg vertikaliam dešrų kimštuvui
4,17 €
4,17 EUR/vnt.
Tarpinė vertikaliam 3 kg dešrų kimštuvui
3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Tarpinė vertikaliam 2,5 kg dešrų kimštuvui
3,60 €
3,60 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg