Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, nukirstais 45° galais, 5 mm × 150 mm, 5 vnt.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 15 vnt.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Kabliai rūkymui – S formos, su aštriais galiukais, 4 mm x 100 mm, 5 vnt.
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su 45° nuožulniais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galiukais, 3 mm x 100 mm, 5 vnt.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, pjauti 45° kampu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
2,78 €
0,56 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Dūmų generatorius dragON Jet 1 su elektrine pompa dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 1 LONG su elektrine pompa
88,78 €
88,78 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m