Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyšnių ir trešnių kauliukų išėmėjas (pakuotė – plėvelėje)
6,49 €
6,49 EUR/vnt.
Stiklainis TO 300 ml fi 66 - pakuotė 12 vnt.
5,19 € 3,88 €
0,32 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
6,71 EUR/kg
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Stiklainis TO 300 ml fi66, 6 vnt.
2,12 €
0,35 EUR/vnt.
Rūkykla dragON PLYWOOD NATURE – berėmė, modulinė, su Wi‑Fi valdikliu, 320 l
1 212,20 €
1212,20 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Natūralus kamštis, cilindrinis d.22x38 20 vnt. - aglomeratas
3,22 €
0,16 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg