Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Šešėliavimo tinklas (80 %, 140 g/m²) 1,5 x 5 m, grafitinis
16,10 €
16,10 EUR/vnt.
Aludarystės termometras (0°C iki +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m