Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Emaliuotas ketaus puodas - šalavijų spalvos, 4 l
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Silikoninis kilimėlis – kočiojimo kilimėlis su spauda: šablonai ir kulinarinis skaičiuotuvas
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Butelis Twist Off 330 ml su fi43 dangteliu ir spalvota spauda - 6 vnt.
5,83 €
0,97 EUR/vnt.
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.