Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Fermentacijos kvapų sugėriklis + tylus fermentacijos vamzdelis + aktyvuota kokoso anglis 200 g
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Fermentacijos kvapo sugėriklis su Maxi vamzdeliu ir anglimi
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
Plastikinis fermentacijos vamzdelis MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/vnt.
Fermentacijos vamzdelis iš plastiko MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,00 €
1,00 EUR/vnt.
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
18,53 € 17,56 €
10,33 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.