Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vabzdžių naikinimo lempa Manhattan UVA 6 W, juoda
17,56 €
17,56 EUR/vnt.
UVA vabzdžių naikinimo lempa, 20 W, juoda
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/vnt.
Medinė rūkykla 60 cm, su krosnele
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/vnt.
Medinė 100 cm rūkykla su pakura
292,68 €
292,68 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
2,34 €
5,20 EUR/kg
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė