Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Fermentacinis indas 30 l su spauda ir 2 fermentacijos vamzdeliais
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis damžonas vynui su rankena, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/vnt.
Daugiafunkcis indas su kraneliu 10 l
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Daugiafunkcis indas su kraneliu 8 l
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
30 l fermentacijos indas su dangčiu ir kraneliu DE
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacinis indas 30 l su dangčiu ir čiaupu
Damidžonas vynui 34 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/vnt.