Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stiklainis TO 1,7 l fi 100 - 6 vnt.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/vnt.
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Nerūdijančio plieno slėginių puodų rinkinys, 4 ir 6 l
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Balti medvilniniai mėsininko siūlai (240 °C), 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Mėsos tinklelių aplikatorius Basic
6,31 €
6,31 EUR/vnt.
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Mėsos gaminių tinklelių aplikatorius - premium versija - vamzdis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
32,12 EUR/kg