Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Emaliuotas ketaus puodas - šalavijų spalvos, 4 l
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Orkaitės termometras (+50...+300 °C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/vnt.
Elektroninis kulinarinis termometras (nuo -50 °C iki +300 °C) su dėklu, juodas
11,12 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Elektrinė rūkykla – dragON su dūmų generatoriumi, skaitmeninė, 65 l
609,51 €
609,51 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.