Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Stiklainių piltuvėlis 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/vnt.
Herbowa 500 ml butelis su grybuko formos kamščiu, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Orų stotelė RCC, DCF – elektroninė, belaidė, su apšviečiamu jutikliu, balta
28,53 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 1 LONG su elektrine pompa
88,78 €
88,78 EUR/vnt.
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
TO dangteliai stiklainių fi 63/4, juodi, 10 vnt.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/vnt.