Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Plastikinis smulkių vaisių rinktuvas, juodas
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
Smulkių vaisių rinktuvas su metaliniais dantimis
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, žalias, iš plastiko
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Plieninė, PE dengta atraminė lazdelė 1m x 8mm
0,75 € 0,49 €
0,49 EUR/vnt.
VSYPTO miško uogų skonio, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO miško uogų skonio, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml