Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pusiau automatinis mėsos injektorius su adatų rinkiniu ir žarnele
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Lininė mėsininko virvelė (240 °C) 70 m
3,41 €
0,05 EUR/m
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Orkaitės termometras (nuo 50°C iki +300°C) Ø6,1cm
4,95 €
4,95 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo rinkinys - rankinis
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/vnt.
Mėsos gaminių rišimo siūlai, pilki, medvilniniai (240°C), 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Mėsininko siūlai balta-raudoni, medvilniniai (240°C) 55 m
Rūkymo kabliai – S formos, pjauti 45° kampu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
2,78 €
0,56 EUR/vnt.
Adatinis mėsos minkštiklis
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Balti medvilniniai mėsininko siūlai (240 °C), 55 m
Dūmų generatorius dragON JET 2 LONG su pelenų stalčiumi
108,30 €
108,30 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg