Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 5 m, atsparumas temperatūrai iki 220 °C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Elastinis tinklelis mėsos vyniotiniams (iki +220 °C), Ø 15 cm, ilgis 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Mėsos gaminiams skirtas tinklelis su etikete, 15 cm x 4 m, atsparus karščiui iki 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Baltas mėsos tinklelis, 12,5 cm x 50 m, su šiluminiu atsparumu iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 50 m, atsparus karščiui iki 220 °C
Juodas mėsos rišimo tinklelis, 18 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Baltas mėsininkų tinklelis, matmenys 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Mėsininko siūlai balta-raudoni, medvilniniai (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Sūrių rūkymo tinklelis, ilgis 3 m
2,24 € 1,46 €