Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Termometras konservavimui (0 °C iki +100 °C) 22 cm
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
TO stiklainis 900 ml su spalvotu užsukamu dangteliu fi82/6 - 6 vnt.
4,02 €
0,67 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Horizontalus 4 kg dešrų kimštuvas
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/vnt.
Stiklainis twist-off 500 ml "Apversta amfora" su bordo spalvos dangteliu fi 82/6, 6 vnt.
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/vnt.
Stiklainis twist-off 500 ml "Apversta amfora" su spalvotu dangteliu fi 82/6, 6 vnt.
Stiklainis twist-off 500 ml „Apversta Amfora“ su juodu dangteliu fi 82/6, 6 vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.