Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sūrių dengimo vaškas, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mandarinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Rūkyklos kamera iš sertifikuotos faneros, berėmė, 320 l, su ratukais
861,22 €
861,22 EUR/vnt.
Rūkykla dragON PLYWOOD NATURE – berėmė, modulinė, su skaitmeniniu valdikliu, 320 l
1 035,37 €
1035,37 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Rūkykla dragON PLYWOOD NATURE – berėmė, modulinė, su Wi‑Fi valdikliu, 320 l
1 212,20 €
1212,20 EUR/vnt.
Berėmė rūkykla dragON PLYWOOD NATURE su „Wi‑Fi“ valdikliu, 200 l
1 036,58 €
1036,58 EUR/vnt.
Maistinis kibiras GWIOZDA - su dangčiu, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/vnt.
Maistinis kibiras su dangčiu 10 L - daržovės