Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Adatinis mėsos minkštiklis
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Pusiau automatinis mėsos injektorius su adatų rinkiniu ir žarnele
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.