Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
5 l demižonas Dama su užsukamu dangteliu - be krepšelio
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Demižonas vynui 54 L plastikiniame krepšyje
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Demižonas vynui 34 L plastikiniame krepšyje
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/vnt.
Demižonas 25 L plastikiniame krepšyje
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/vnt.
Nedūžtantis areometras midui su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 10-50°Blg
3,95 €
Demižonas vynui 5 l plastikiniame krepšyje
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l