Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
26,83 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis areometras midui su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 10-50°Blg
3,95 €
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
18,56 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg