Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
22,58 EUR/kg
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Kiaulių žarnų apvalkalai 28/30 mm ir avių žarnų apvalkalai 18/20 mm – rinkinys
11,83 €
0,30 EUR/m
Medvilninis kulinarinis siūlas, baltas (240 °C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Balti medvilniniai mėsininko siūlai (240 °C), 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Dūmų generatorius dragON JET 4 LIGHT su pelenų iškratymo funkcija ir elektrine orapūte dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Mėsininko siūlai balta-raudoni, medvilniniai (240°C) 55 m
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.