Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.
Silikoninis kilimėlis – kočiojimo kilimėlis su spauda: šablonai ir kulinarinis skaičiuotuvas
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Kišeninė gertuvė–butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m