Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
MAXI fermentacijos vamzdelis su apsauginiu kamščiu
1,24 €
1,24 EUR/vnt.
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kapitono tipo butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.