Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mėsos gaminiams skirtas tinklelis su etikete, 15 cm x 4 m, atsparus karščiui iki 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Elastinis tinklelis mėsos vyniotiniams (iki +220 °C), Ø 15 cm, ilgis 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 5 m, atsparumas temperatūrai iki 220 °C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 50 m, atsparus karščiui iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Mėsos gaminių tinklelių aplikatorius - premium versija - vamzdis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.