Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mėsos gaminiams skirtas tinklelis su etikete, 15 cm x 4 m, atsparus karščiui iki 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Elastinis tinklelis mėsos vyniotiniams (iki +220 °C), Ø 15 cm, ilgis 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 50 m, atsparus karščiui iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 5 m, atsparumas temperatūrai iki 220 °C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.