Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vsypto Obuolys–Persikas, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
1,53 €
0,05 EUR/vnt.
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Sūrio ir jogurto gaminimo aparatas su termostatu 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Draught
18,53 €
10,90 EUR/kg
Baltas mėsos tinklelis, 12,5 cm x 50 m, su šiluminiu atsparumu iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.
Šinkovaras – Sotus Kąsnis, 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg