Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Marmurinė virtuvinė piesta, balta, Ø 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Ledų ir sorbetų gaminimo aparatas
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/vnt.
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Granitinė virtuvinė grūstuvė su grūstuvu
12,44 €
12,44 EUR/vnt.