Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Gold esencija Jamaikos romo skonio, skirta 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Burbono skonio esencija 40 ml
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Besisukanti skalūno patera fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/vnt.
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
8,07 €
2,02 EUR/vnt.
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
4,04 EUR/vnt.
Universalus žarnelių laikiklis, maks. Ø 14 mm
1,66 €
1,66 EUR/vnt.
Vsypto Ice Tea Citrina – rinkinys 15 × 9 g
9,75 €
0,65 EUR/vnt.
Vsypto Obuolys–persikas – rinkinys 15×9 g