Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Nerūdijančio plieno talpa 161 L su dangčiu
230,73 €
230,73 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno 94 L indas su dangčiu
206,34 €
206,34 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno talpa 60 l su dangčiu
138,05 €
138,05 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno slėginių puodų rinkinys, 4 ir 6 l
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno greitpuodis, 8 l
67,80 €
67,80 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno greitpuodis, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė su garintuvu 5 l
36,58 €
36,58 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Nerūdijančio plieno grotelės rūkyklai
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.