Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kiaunių ir graužikų atbaidytuvas automobiliams ir patalpoms (ultragarsas + LED)
19,27 €
19,27 EUR/vnt.
Maistinis kibiras GWIOZDA - su dangčiu, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/vnt.
Kiaunių ir graužikų atbaidytuvas automobiliui (ultragarsinis)
16,34 €
16,34 EUR/vnt.
Pelėkautai – metaliniai
1,76 € 0,85 €
0,85 EUR/vnt.
Sūrių gamybos termometras (nuo 0 °C iki +100 °C) 19,8 cm
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
U tipo smeigės agrotekstilei, 100 vnt.
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/vnt.
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kambario termometras, skystųjų kristalų, vaikiškas Ø 11 cm
1,80 € 0,68 €
0,68 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo su grotelėmis, Ø55 cm, apvalus
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/vnt.