Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su termometru
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla – ŠEIMYNINĖ
77,80 €
77,80 EUR/vnt.
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E – malkomis kūrenama medinė, su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
580,49 €
580,49 EUR/vnt.
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E, medinė, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
573,17 €
573,17 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg