Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rinkinys – jogurtų gaminimo aparatas ir stiklainėliai vaikams
36,34 €
36,34 EUR/vnt.
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 7 stiklainėlių, 1,3 l
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Sūrio ir jogurto gaminimo aparatas su termostatu 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Ledų ir sorbetų gaminimo aparatas
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Universalios vyno mielės, 20 ml