Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Vsypto šeikeris 600 ml – SHAKE IT!
3,70 €
3,70 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 30 l elektrinis - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Užpiltinių filtravimo maišas su sustiprintu dugnu
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l