Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Stiklainis TO 900 ml fi82/6 - 8 vnt.
4,05 €
0,51 EUR/vnt.
Stiklainis TO 900 ml su auksiniu užsukamu dangteliu fi 82/6 - 6 vnt.
3,95 €
0,66 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Dangtelis fi 82/6 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l