Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Dviejų svertų metalinis kamščiuoklis „Basic“
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Kamštienos kamštis 23/18 mm, 20 vnt.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/vnt.
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Demižonas Dama 3 l, su metaliniu fi 43 mm dangteliu ir rankenėle
5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund, 20 ml
47,50 EUR/l
Aglomeruotas, cilindrinis kamštis d.24x38 mm (100 vnt.)
13,90 €
0,14 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg