Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Demižonas Dama 3 l, su metaliniu fi 43 mm dangteliu ir rankenėle
5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Tarpinė fermentacijos talpos čiaupui, 2 vnt.
1,66 €
0,83 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Lengvas, nedūžtantis vyno damižonas su nešimo diržais, 10 l
15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Dviejų svertų metalinis kamščiuoklis „Basic“
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Kamštienos kamštis 23/18 mm, 20 vnt.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg