Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Plastikinis maišiklis 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Fermentacijos indas 30 l, baltos spalvos su spauda, kraneliu ir 2 vamzdeliais - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacinis indas 30 l su dangčiu ir čiaupu
Fermentavimo indas 30 l su spauda ir 3 vamzdeliais
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
30 l fermentacijos indas su dangčiu ir kraneliu DE
Fermentacinis indas 30 l su spauda ir 2 fermentacijos vamzdeliais
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
Fermentavimo indas 15 L su dangčiu ir čiaupu
9,00 €
9,00 EUR/vnt.
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
117,50 EUR/kg
Dama 5 l su kamščiu, horizontaliu fermentacijos vamzdeliu ir užsukamu dangteliu
6,41 €
6,41 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Nerūdijančio plieno talpa 161 L su dangčiu
230,73 €
230,73 EUR/vnt.