Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Stout
Brewkit Coopers Real Ale
18,53 € 14,99 €
8,82 EUR/kg