Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Laužui skirtas trikojis su grotelėmis, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Rinkinys: laužavietė Ø 58 cm ir žarsteklis-laikiklis katiliukui arba ketinio puodo dangčiui
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
RCC meteorologinė stotelė – elektroninė, su apšvietimu, belaidė, su jutikliu, juoda
31,95 € 22,92 €
22,92 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Stiklainiai 212 ml fi66/4 su juodais dangteliais, 6 vnt.
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/vnt.
Stiklainis twist-off 120 ml - Cztery kąty fi 53 su juodu dangteliu, 6 vnt.
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/vnt.
TO dangteliai stiklainių fi 63/4, juodi, 10 vnt.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Dangtelis fi 43/4 juodas - 10 vnt
1,34 €
0,13 EUR/vnt.
Dangtelis fi 66/4 juodas - 10 vnt
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Dangtelis fi 53/4 juodas - 10 vnt
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/vnt.