Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Universalios vyno mielės, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini®
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/vnt.
Baltas plastikinis piltuvas Ø 25 cm
4,95 €
4,95 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas fi25 damidžanoms, aukštas bortelis
6,41 €
6,41 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas fi20cm
3,29 €
3,29 EUR/vnt.