Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Plokščias 200 ml buteliukas su užsukamu dangteliu, spauda „Eglutės burbulai“, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Butelis „piersiówka“ 200 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Velykinis margutis“, 1 vnt.
0,00 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Vsypto Obuolys–persikas – rinkinys 15×9 g
9,75 €
0,65 EUR/vnt.
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Vsypto Obuolys Persikas - rinkinys 15x3g
5,36 €
0,36 EUR/vnt.
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g