Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Medinė 100 cm rūkykla su pakura
292,68 €
292,68 EUR/vnt.
Medinė rūkykla 60 cm, su krosnele
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/vnt.
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5