Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Rūkyklos kamera iš sertifikuotos faneros, berėmė, 320 l, su ratukais
861,22 €
861,22 EUR/vnt.
Rūkyklos kamera iš sertifikuotos faneros, berėmė, 200 l, su ratukais
740,49 €
740,49 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš sertifikuotos faneros, 200 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
493,17 €
493,17 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš eglės medienos, 200L, su nerūdijančio plieno pagrindu
454,39 €
454,39 EUR/vnt.
Malkomis kūrenama rūkyklos kamera – iš eglės medienos, 200 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
471,46 €
471,46 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.