Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg