Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
184,29 EUR/kg