Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Bendrojo SO2 kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Refraktometras alui
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Alkoholometras su termometru
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Stumbro žolė - kvapioji šventžolė 12 vnt. / 4 l
1,95 €
0,16 EUR/vnt.
Šviesus salyklo ekstraktas Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Maistinė gliukozė 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg