Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Kulinarinis termometras su belaidžiu Bluetooth zondu
60,49 €
60,49 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė su garintuvu 5 l
36,58 €
36,58 EUR/vnt.
Knyga "Szynkowar – Mistrz kulinarnych możliwości. Przepisy" – naujas leidimas, knyga lenkų kalba
10,05 €
10,05 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Aludarystės termometras (0°C iki +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Daigyklė Zielona Czuprynka su ridikėlių sėklomis
3,49 €
3,49 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Šešėliavimo tinklas (80 %, 140 g/m²) 1,5 x 5 m, grafitinis
16,10 €
16,10 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l