Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas, 7 l
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas 3 l
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/vnt.
Plastikiniai maišeliai kumpio virimo aparatui 3,0 kg - 20 vnt.
3,58 € 3,24 €
0,16 EUR/vnt.
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Pilki medvilniniai mėsininkų siūlai (240 °C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m