Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/vnt.
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Natūralūs avių žarnų apvalkalai - kalibras 18/20 mm, 15 m
4,73 €
0,32 EUR/m
Pilki medvilniniai mėsininkų siūlai (240 °C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m